ADAM GRMOLEC (student Designu oděvu) VE FINÁLE MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK VAN GRAAF Junior Talent 2019.

Soutěž pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2019 pořádaná v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku zná své finalisty.

Odborná porota talentové soutěže VAN GRAAF Junior Talent pořádané v rámci pražského týdne módy MBPFW oznámila jména čtyř finalistů. Čtyři nejlepší uchazeče vybrala porota na základě portfolií předložených přihlášenými návrháři. Letošními finalisty se stali: Denisa Dovalová, Adam Grmolec, Jakub Patka a Boris Král. Finalisté představí své módní kolekce na společné přehlídce v programu nadcházející edice módního týdne.

Do soutěže, která se již čtvrtým rokem koná ve spolupráci s módním domem VAN GRAAF, se mohli hlásit čeští a slovenští módní tvůrci ve věku do 26 let. Absolutní vítěz soutěže získá finanční příspěvek na zhotovení nové kolekce, možnost představit svou kolekci zdarma na mole Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku po boku největších profesionálů v oboru a také PR podporu ze strany MBPFW.

Odborným garantem poroty je oděvní designérka a vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM profesorka Liběna Rochová.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW19 proběhne od 22. do 29. března 2019.

Přehlídka finalistů soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2019 se uskuteční v neděli 24. března od 15:00 v 5. patře OD Kotva, které je hlavním dějištěm nadcházející edice MBPFW.

Výběr do finále této soutěže je pro studenta střední školy velký úspěch, držíme pěsti!

Ing. Marie Kovalovská

Menu