23. 6. se žáci 1. A s třídní učitelkou se Pavlou Kukalovou zúčastnili školního výletu. V biokoridoru Hloučela si všichni vyzkoušeli zajímavé venkovní aktivity tam instalované, strávili spolu uvolněné dopoledne a společně došli na okraj Mostkovic. Žáci využili čas ke sdílení svých plánů na léto, odpočinku a někteří kreslili. Byl to příjemný a komorní závěr tohoto školního roku.