Termín
Akce
Místo
srpen
28. 8.Pedagogická rada 8:30 hod.uč. 9
28. 8.Metodické sdružení odborných předmětů, 11:00 hod.sborovna
29. 8.Metodické sdružení všeobecně-vzdělávacích předmětů, 9:00 hod.Kabinet Šv
28. 8. – 1. 9.Doklasifikace žáků, opravné zkoušky, rozdílové zkouškysšdam
31. 9.Metodické sdružení ateliéru MT, 10:00 hod.AT2
září
1. 9.Školení PO, 11:00 hod
4. 9.Zahájení školního roku, 8:00 hod.sšdam
15. 9.Setkání zástupců tříd a vedení školy, 9:40 hod.ředitelna
4. 9. – 8. 9.Společná část MZ – podzim 2017 (CJL a AJ)SŠ Lidická , PV
5. 9.Adaptační kurz I. Auč.1
6. 9.Adaptační kurz I. Buč.12
11. 9.Přísedící MZ podzim 2017 CJLSŠ automobilní, PV
11. 9.Předseda mat. komise Brno – VšBrno
12. 9.Exkurze ZDA Partyzanské – DOPartyzánské, SK
12. 9.Ústní zkouška profilové a společné části MZ – podzim 2017 – IV.A + IV.B (Ďu, Ja)
13. 9.  – 14. 9.Světluška (Maturová)
14. 9. – 15. 9.Předseda mat. komise Jihlava – TuJihlava
15. 9.Setkání zástupců tříd a vedení školy, 9:40 hod.ředitelna
18. 9.Setkání vedoucích MS a ateliérů, 9:40 hod.ředitelna
19. 9.Setkání Fulbrightovy komise (Va, Če)Americké velvyslanectví, Praha
21. 9.Soutěž – Oděv, textil – Liberec (Ko, Se)SŠTEX Liberec
26. 9.Členská schůze KPŠ, 16:00 hod. + Konzultace pro rodičeuč. 4
26. 9.START VI – Výstava SŠDAM, 17:00 hod. vernisážKino Metro
28. 9.Státní svátek
29. 9.Ředitelské volno
30. 9.Stanovení témat klauzurních prací (Ja, Ko, Kř)ředitelna
30. 9.Stanovení kritérií pro přijímací řízení do oborů s talentovou zkouškou (Kř, Ja)
30. 9.Zveřejnění seznamu literárních děl CJL a témat pro ústní část z cizího jazyka (AJ) pro MZ – jaro 2018 (Šv, Če)web sšdam
říjen
1. 10. – 15. 10.Sběr ze školních matrik
9. 10.Metodické sdružení ateliéru DI, 9:40 hod.AT1
13. 10.Rada školy, 15:30 hod.ředitelna
Do 15. 10.Stanovení témat klauzurních prací pro I. pololetí
17. 10.Exkurze – Tessitura Monti Czechia s.r.o. – DONová Paka
17. 10.Metodické sdružení ateliéru MT, 9:40 hod.FOTO
18. 10Porada k náborovým akcím pro rok 2017/2018, 9:40 hod.ředitelna
19. 10.Burza Vyškov (Slavkov u Brna)
20. 10.TOP STYL MohelniceSD Mohelnice
21. 10Den otevřených dveří sšdam 9:00 – 13:00 hod.sšdam
26. 10. – 27. 10.Podzimní prázdniny (čtvrtek a pátek)
31. 10.Zveřejnění jednotných kritérií přijímacího řízení pro studijní obory s talentovou zkouškouweb sšdam
listopad
12.11. – 9.12.Erasmus+ Mobilita žáků do FinskaAnglie
1. 11.Termín pro návštěvu Gaudeamu: III. (popř. IV.) ročníkBrno
2. 11.Den otevřených dveří Sšdam, 9:00 – 16:00 hod.sšdam
3. 11.Setkání zástupců tříd a vedení školy, 9:40 hod.ředitelna
6.11.Pedagogická rada, 14:00 hoduč.9, Sšdam
7. 11.Burza škol ŠumperkGymnázium Šumperk
8.11.Konzultace pro rodiče 16:00 – 18:00SŠDAM
9. 11.Burza škol ProstějovSpolečenský dům, PV
9. 11.Den otevřených dveří Sšdam, 9:00 – 16:00 hod.sšdam
10. 11.Metodické sdružení ateliéru DOsborovna
11. 11.Soutěž Trés Chic Designer AwardsOstrava
14. 11.Burza škol PřerovGJB a SPgŠ Přerov
15. 11.Den otevřených dveří sšdam, 9:00 – 16:00 hod.sšdam
22. 11. – 23. 11.Burza škol – OlomoucSŠ polytechnická Olomouc
30. 11.Soutěž – Mladý módní tvůrce JihlavaJihlava
3.  11.Metodické sdružení všeobecně-vzdělávacích předmětů, 9:40 hod.kabinet Šv
???Fashion Day, Olomouc
30. 11.Závěr přijímání přihlášek do čtyřletého studia s talentovou zkouškouředitelna
prosinec
do 1. 12.Uzávěrka podání přihlášek žáky pro společnou i profilovou část maturitní zkoušky ředitelům školředitelna
11. 12.Metodické sdružení ateliéru DI, 9:40 hod.AT1
18. 12Porada k organizaci talentových zkoušek
19. 12.Metodické sdružení ateliéru MT, 9:40 hod.Foto
do 20. 12.Předat kopie přihlášek pro společnou i profilovou část maturitní zkoušky žákům IV. ročníků
???Olympiáda CJL – Pa, Kme
???Vánoční posezení zaměstnanců SŠDAM
???Vánoční volejbal
22. 12.Zpěvy na schodech, třídní vánoční besídkysšdam
22. 12.Příprava talentových zkoušek
23. 12. – 2. 1.Vánoční prázdniny
31. 12.Zveřejnění zkušebního schématu pro konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkouškyMŠMT
leden
3. 1.Talentové zkoušky do uměleckých oborů (první – hlavní termín)sšdam
3. 1.Ředitelské volno
4. 1.Zahájení vyučování
5. 1.Talentové zkoušky do uměleckých oborů (druhý termín)
do 20. 1.Přijímací řízení pro obory s talentovou zkouškouředitelna
12. 1.Reprezentační ples sšdamMěstské divadlo a Národní dům, PV
???Olympiáda AJ – Pr, Šv
22. 1.Příprava na klauzurní den, instalace prací
23. 1.Klauzurní den
26. 1.Ukončení klasifikace za I. pololetí – uzavřené známky zapsat do Bakalářů do 26.1. 14:30 hod.
Uzavření absence za I. pololetí k 26. 1. 2017
29. 1.Pedagogická rada 14:00 hod.uč. 9
30. 1.Klára 3847 – aneb příliš mnoho hvězd, I. – IV. ročník, vstupné 100,-Kino Metro 70
31. 1.Vydání vysvědčení 13:30 hod. (7. vyuč. hod.)Třídy sšdam
únor
2. 2.Pololetní prázdniny
do 5. 2.Zveřejnění výsledků přijímacího řízení pro obory s talentovou zkouškou
???LVK – I. ročník
16. 2.Setkání zástupců tříd a vedení školy, 9:40 hod.ředitelna
19. 2Schůzka vedení školy a vedoucích MS, 9:40 hod.ředitelna
23. 2.Metodické sdružení ateliéru DOsborovna
28. 2.Jmenování maturitních komisařů (Centrum)
28. 2.Jmenování předsedů maturitních komisíKrajský úřad
březen
5. 3.Metodické sdružení ateliéru DI, 9:40 hod.AT1
6. 3.Metodické sdružení ateliéru MT, 9:40 hod.foto
7. 3.Jak vyhrát boj s prokrastinací (II. a III. ročník), přednáška, 50,-Kino Metro 70
12. 3. – 16. 3.Jarní prázdniny
do 15. 3.Stanovení témat klauzurních prací pro II. pololetí
do 15. 3.Stanovení termínů ústní části MZ – jaro 2018 Ředitelka školy
???Návštěva hvězdárny (FYZ)
???Okresní kolo olympiády – CJL
???Okresní kolo olympiády – AJ
21. 3.Rada školy, 16:00 hod.ředitelna
31. 3.Sběr ze školních matrik
???Soutěž – Finanční gramotnost (EKO)
29. 3.Velikonoční prázdniny
30. 3.Státní svátek – Velký pátek
30. 3.Jmenování místopředsedů a členů maturitních zkušebních komisí ředitelem školy (jaro 2015)Ředitelka školy
30. 3.Jmenování zadavatelů a hodnotitelů MZ 2014Ředitelka školy
duben
2. 4.Státní svátek  – Velikonoční pondělí
3. 4.Profilová MZ – písemná zkouška PG – DOUč. 9
3. 4. – 17. 4.Profilová MZ – praktická zkouška (MT + DI)Uč. 6, 7, foto, AT3
???Dokončení maturitní práce IV. BO
???Písemná část CJL (MZ jaro 2018) – IV. A + IV. B
10. 4.Pedagogická rada 14:00 hod.uč. 9
11. 4.Předkolo – Doteky módy 2016 (zaslání fotodokumentace)ředitelna
11. 4.Konzultace pro rodiče 16:00 – 18:00 hod.sšdam
13. 4.Setkání zástupců tříd s vedením školy 9:40 hod.
20. 4.Metodické sdružení všeobecně-vzdělávacích předmětů, 9:40 hod.Kabinet Šv
???Poslední termín pro odevzdání maturitní práce – IV.BO
20. 4.Finálový galavečer Doteky módy 2018Městské dovadlo Prostějov
25. 4.Schůzka vedení školy a vedoucích ateliérů/MS, 9:40 hod.ředitelna
25. 4.Uzavření klasifikace a absence za II. pololetí (IV. ročník)
26. 4.Pedagogická rada IV. ročníky, 14:30 hod.
27. 4.Předání vysvědčení IV. ročníky
30. 4.Ředitelské volno
???Přednášky na Úřadu práce PV – Ho
květen
1. 5.Státní svátek
???Erasmus+ Mobilita Španělsko, Irsko, Velká Británie
2. 5. – 15. 5.Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
7. 5.Ředitelské volno
8. 5.Státní svátek
do 15. 5.Zpřístupnění výsledků didaktických testů ředitelům škol
21. 5. – 1. 6.Plenéry
14. 5. – 18. 5.Domácí příprava k ústní MZ –  IV. A (MT)
21. 5. – 25. 5.Domácí příprava k ústní MZ – IV. B (DO+DI)
21. 5 – 25. 5.Ústní zkoušky společné a profilové části maturitní zkoušky IV. A (obhajoby)
28. 5. – 1. 6.Ústní zkoušky společné a profilové části maturitní zkoušky IV. B (obhajoby)
21. 5. – 1. 5.Souvislá provozní praxe I. – III. ročníky)
???Zlatá jehla – účast na soutěži – Ko
???Wolkerův Prostějov – Pa, Kme
červen
4. 6.Schůzka vedení školy a vedoucích ateliérů 8:45 hod.ředitelna
???Vzdělávací exkurze Praha III. ročníky
???Výsledky hodnocení zkoušek společné části maturitní zkoušky
???Výstava MT – Knihovna Prostějov
28. 5. – 7. 6.Předání maturitních vysvědčení
18. 6.Metodické sdružení ateliéru DI, 9:40 hod.AT1
18. 6.Příprava na klauzurní den
19. 6.Klauzurní den
21. 6.Rada školy 15:00 hod.sšdam, ředitelna
21. 6Metodické sdružení ateliéru DOsborovna
22. 6.Metodické sdružení všeobecně-vzdělávacích předmětů. 9:40Kabinet Šv
22. 6.Ukončení klasifikace za II.pololetí do 14:00 hod.
25. 6.Odevzdání přihlášek k MZ podzim 2018 (opravný + náhradní termín)
25. 6.Setkání zástupců tříd s vedením školy 9:40 hod.ředitelna
27. 6.Pedagogická rada, 13:00 hod.
???Závěrečné posezení pedagogů na konci šk. roku
26. 6. – 27. 6.Termín pro konání výletů/sportovní aktivity na areálu školy/třídnické práce
26. 6.Metodické sdružení ateliéru MTfoto
28. 6.Třídnické práce
29. 6.Vydání vysvědčení
do 29. 6.Jmenování členů zkušebních komisí pro maturitní zkoušky (podzimní termín)
červenec/srpen
1. 7. – 31. 8.Letní prázdniny

 

Menu